KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13462207
nr 1346 2207
Servulo Esmeraldo
(1929-2017), Brasilien
Färgetsning, Signerad, numrerad 34/50, oramat löst blad. Motivet: ca 29x25 cm
Sérvulo Esmeraldo, brasiliansk konstnär född 1929, död 2017.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:33:51
7/9 13:17:39
Servulo Esmeraldo
Läs mer om Servulo Esmeraldo